Follow us Today has already donated 14,669.50 €

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Sandrai no Rīgas ir 44 gadi. Viņas liktenis ir izveidojies skaudrs, kopš 5 gadu vecuma viņa sirgst ar epilepsiju. Neskatoties uz smago slimību, Sandra ir mīloša un gādīga mamma 5 un 20 gadus veciem dēliem. Uz vecākā dēla pleciem bieži gulst rūpes gan par mammu, gan par mazāko brāli. Slimības dēļ Sandra nespēj strādāt, jo lēkmes ir smagas, to laikā viņa bieži gūst dažādas traumas. Viņa ir patstāvīgā ārstu uzraudzībā un regulāri saņem medikamentus. Šobrīd ārstu konsīlijs viņai nozīmējis medikamentu Vimpat, kas ir daļēji valsts apmaksāts, bet Sandrai pašai ik mēnesi jāpiemaksā 304 eiro. Sandra ar bērniem dzīvo sociālajā dzīvoklī, ģimene ir trūcīga, tādēļ līdzekļi, lai iegādātos tik dārgas zāles Sandrai nav. Zāles var ievērojami mazināt lēkmes, mazināt to smagumu, Sandra var dzīvot mierīgāk un netraumēt sevi lēkmju laikā, var rūpēties par mazāko dēliņu. Gada kursam nepieciešami 3 648 eiro. Palīdzēsim Sandrai! 

The Project is placed online on: 16.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evitai Kalniņai

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Palīdzība Markusam Murkunam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 451 615.21 €