Seko mums Šodien saziedoti jau 7,179.65 €

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Rodrigo no Kandavas ir 6 gadiņi. Rodrigo ir vecākais bērns 3 bērnu ģimenē. Puisēna attīstība līdz gada vecumam noritēja normāli, bet neilgi pēc gada jubilejas puisēna uzvedība krasi mainījās – sākās biežas histērijas un panikas lēkmes. Rodrigo runas attīstība apstājās. Pēc vairāku speciālistu apmeklējuma un veiktajām pārbaudēm tika noteikta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu. Rodrigo ir mīļš bērniņš, kuram patīk, ja kāds ar viņu rotaļājas. Vislielākās grūtības viņam sagādā sadarbība ar viņa vienaudžiem, bet zēns ir apņēmības pilns pielāgoties.

Rodrigo vairākas reizes nedēļā apmeklē ABA terapijas nodarbības. Kopš viņš ir sācis apmeklēt ABA terapijas nodarbības, ir notikušas pozitīvas izmaiņas viņa uzvedībā – viņš sāk atsaukties uz savu vārdu, iemācījies pateikt dažus vārdus, skaitļus un burtus. Būtiski samazinājušās histērijas un agresijas lēkmes, jo pats spēj ar dažiem vārdiem un skaņām pateikt, ko vēlas. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, un darīt to vismaz 3 reizes nedēļā. Diemžēl ABA terapijas nodarbības nesedz ne valsts, ne pašvaldība, un viss finansiālais smagums gulstas uz ģimenes pleciem. Rodrigo ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai segtu izmaksas par ABA terapijas nodarbībām, kas gadā sastāda EUR 6480 eiro, no kuriem 1549 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4931 eiro. 

Palīdzēsim kopā Rodrigo!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Karo droši!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 098.49 €