Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Rodrigo no Kandavas ir 6 gadiņi. Rodrigo ir vecākais bērns 3 bērnu ģimenē. Puisēna attīstība līdz gada vecumam noritēja normāli, bet neilgi pēc gada jubilejas puisēna uzvedība krasi mainījās – sākās biežas histērijas un panikas lēkmes. Rodrigo runas attīstība apstājās. Pēc vairāku speciālistu apmeklējuma un veiktajām pārbaudēm tika noteikta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu. Rodrigo ir mīļš bērniņš, kuram patīk, ja kāds ar viņu rotaļājas. Vislielākās grūtības viņam sagādā sadarbība ar viņa vienaudžiem, bet zēns ir apņēmības pilns pielāgoties.

Rodrigo vairākas reizes nedēļā apmeklē ABA terapijas nodarbības. Kopš viņš ir sācis apmeklēt ABA terapijas nodarbības, ir notikušas pozitīvas izmaiņas viņa uzvedībā – viņš sāk atsaukties uz savu vārdu, iemācījies pateikt dažus vārdus, skaitļus un burtus. Būtiski samazinājušās histērijas un agresijas lēkmes, jo pats spēj ar dažiem vārdiem un skaņām pateikt, ko vēlas. Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt, un darīt to vismaz 3 reizes nedēļā. Diemžēl ABA terapijas nodarbības nesedz ne valsts, ne pašvaldība, un viss finansiālais smagums gulstas uz ģimenes pleciem. Rodrigo ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai segtu izmaksas par ABA terapijas nodarbībām, kas gadā sastāda EUR 6480 eiro, no kuriem 1549 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4931 eiro. 

Palīdzēsim kopā Rodrigo!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Palīdzība Ernestam Žegodam

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €