Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Ričardam Segliņam

Mazajam Ričardiņam no Valmieras ir 3 gadiņi. Ričards savā ģimenē ienāca negaidīti kā liels brīnums, taču ļoti gaidīts un mīlēts. Puisēns piedzima nedaudz ātrāk - 36. grūtniecības nedēļā. Mazulīša attīstība noritēja nedaudz lēnāk nekā paredzēts. Ričards vēlāk sāka turēt galviņu, vēlāk sāka rāpot, un tikai 2 gadu vecumā spēra pirmos patstāvīgos solīšus. Puisēnam bija dīvainas roku kustības aizkavējās runas attīstība. Vecāki līdz pēdējam brīdim nevēlējās pieņemt domu, ka varētu būt kādas problēmas ar dēliņa veselību, bet nonākot pie speciālistiem tika apstiprināta diagnoze – autisms.

Neskatoties uz visām veselības problēmām, Ričards ar prieku dodas pastaigāties dabā, patīk vizināties ar automašīnu. Viņa vislabākais rotaļu biedrs ir tētis. Tētis ir Ričarda lielākais varonis. Brīvajā laikā Ričards spēlējas ar mazām mašīnītēm, skatās multfilmu Bings. Viņa vismīļākā dziesma ir Bermuda Divstūra “Sniega pika” un puisēns klausās Ričija Rū pasakas.

Speciālisti rekomendē Ričardam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešami 4160 eiro, no kuriem 2845 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1314 eiro. Ričardiņa ģimene lūdz līdzcilvēkus palīdzēt.

Tikai kopā mums izdosies piepildīt Ričarda ģimenes sapni, lai dēliņš sāk runāt un iekļaujas sabiedrībā. Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Tomam Volgastam

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €