Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Palīdzība Ričardam Segliņam

Mazajam Ričardiņam no Valmieras ir 3 gadiņi. Ričards savā ģimenē ienāca negaidīti kā liels brīnums, taču ļoti gaidīts un mīlēts. Puisēns piedzima nedaudz ātrāk - 36. grūtniecības nedēļā. Mazulīša attīstība noritēja nedaudz lēnāk nekā paredzēts. Ričards vēlāk sāka turēt galviņu, vēlāk sāka rāpot, un tikai 2 gadu vecumā spēra pirmos patstāvīgos solīšus. Puisēnam bija dīvainas roku kustības aizkavējās runas attīstība. Vecāki līdz pēdējam brīdim nevēlējās pieņemt domu, ka varētu būt kādas problēmas ar dēliņa veselību, bet nonākot pie speciālistiem tika apstiprināta diagnoze – autisms.

Neskatoties uz visām veselības problēmām, Ričards ar prieku dodas pastaigāties dabā, patīk vizināties ar automašīnu. Viņa vislabākais rotaļu biedrs ir tētis. Tētis ir Ričarda lielākais varonis. Brīvajā laikā Ričards spēlējas ar mazām mašīnītēm, skatās multfilmu Bings. Viņa vismīļākā dziesma ir Bermuda Divstūra “Sniega pika” un puisēns klausās Ričija Rū pasakas.

Speciālisti rekomendē Ričardam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešami 4160 eiro, no kuriem 2845 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1314 eiro. Ričardiņa ģimene lūdz līdzcilvēkus palīdzēt.

Tikai kopā mums izdosies piepildīt Ričarda ģimenes sapni, lai dēliņš sāk runāt un iekļaujas sabiedrībā. Kopā mums izdosies palīdzēt!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība Reinim Ķerim

Karo droši!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €