Seko mums Šodien saziedoti jau 3,271.34 €

Palīdzība Reinim Ķerim

Mūs palīdzība ļoti nepieciešama Reinim no Aizputes. Reinītis ir 4 bērniņš ģimenē, un viņam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Reiņa mamma ir vienīgā, kas šobrīd rūpējas par 4 bērniem un bērniņš ar autisma diagnozi ir papildus rūpes, nepārtraukta pieskatīšana un attīstības iespēju meklēšana. Diemžēl tālākajos Latvijas reģionos bērniem ar uzstādītu diagnozi autisms ir ļoti ierobežotas un pieticīgas iespējas palīdzēt. Reinis ikdienā bērnudārzu neapmeklē, jo vispārizglītojošā bērnudārzā viņam ir grūti iekļauties un integrēties. Reinis visas dienas pavada mājās kopā ar mammu, un abi kopā cenšas darboties - kopā zīmē, klausās mūziku, cenšas mācīties rakstīt burtus un ciparus. Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Reinis ir dzīvespriecīgs un labsirdīgs bērns. Reinis saprot daudzas lietas, bet nerunā, viņam trūkst pašaprūpes prasmes un bieži pavada trauksmes no jaunas un nepazīstamas vides un cilvēkiem. Speciālisti, kas mazliet ir pastrādājuši ar Reini apgalvo, ka var sasniegt labus rezultātus, ja tiks regulāri apmeklētas attīstošās un izglītojošās nodarbības. Mamma ir uzsākusi sadarbību ar rehabilitācijas centru “Dižvanagi”, un Reinis centrā sācis apmeklēt dažādas rehabilitācijas nodarbības.

Reiņa attīstošajām nodarbībām kopā nepieciešami 6240 eiro. Reiņa mamma lūdz sabiedrības atbalstu.

Palīdzēsim Reinim un mammai! Reinim jāsasniedz jauni mērķi un jāiekļaujas sabiedrībā! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 15.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Dināram Kalniņam

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 392.08 €