Follow us Today has already donated 2,797.34 €

Palīdzība Reinim Ķerim

Mūs palīdzība ļoti nepieciešama Reinim no Aizputes. Reinītis ir 4 bērniņš ģimenē, un viņam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Reiņa mamma ir vienīgā, kas šobrīd rūpējas par 4 bērniem un bērniņš ar autisma diagnozi ir papildus rūpes, nepārtraukta pieskatīšana un attīstības iespēju meklēšana. Diemžēl tālākajos Latvijas reģionos bērniem ar uzstādītu diagnozi autisms ir ļoti ierobežotas un pieticīgas iespējas palīdzēt. Reinis ikdienā bērnudārzu neapmeklē, jo vispārizglītojošā bērnudārzā viņam ir grūti iekļauties un integrēties. Reinis visas dienas pavada mājās kopā ar mammu, un abi kopā cenšas darboties - kopā zīmē, klausās mūziku, cenšas mācīties rakstīt burtus un ciparus. Neskatoties uz uzstādīto diagnozi, Reinis ir dzīvespriecīgs un labsirdīgs bērns. Reinis saprot daudzas lietas, bet nerunā, viņam trūkst pašaprūpes prasmes un bieži pavada trauksmes no jaunas un nepazīstamas vides un cilvēkiem. Speciālisti, kas mazliet ir pastrādājuši ar Reini apgalvo, ka var sasniegt labus rezultātus, ja tiks regulāri apmeklētas attīstošās un izglītojošās nodarbības. Mamma ir uzsākusi sadarbību ar rehabilitācijas centru “Dižvanagi”, un Reinis centrā sācis apmeklēt dažādas rehabilitācijas nodarbības.

Reiņa attīstošajām nodarbībām kopā nepieciešami 6240 eiro. Reiņa mamma lūdz sabiedrības atbalstu.

Palīdzēsim Reinim un mammai! Reinim jāsasniedz jauni mērķi un jāiekļaujas sabiedrībā! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 15.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Initai Lūkai

Palīdzība Ernestam Žegodam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 918.08 €