Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Raivim no Rēzeknes ir 8 gadi. Zēns ir uzsācis 1. klases gaitas speciālajā skolā, jo viņam uzstādīta diagnoze – Autisms. Raivja dzīve, kopš viņam diagnosticēts autisms ir bijis spraiga un darbīga. Puisēna vecāki ir darījuši visu iespējamo, lai viņam palīdzētu. Ar ziedotāju palīdzību zēns ir saņēmis ABA terapijas nodarbības un ģimene saka milzīgu paldies ikvienam ziedotājam par palīdzību, jo Raivim tā ir bijusi neatsverama palīdzība un atbalsts. Zēns pēc nodarbību apmeklēšanas ir palicis mierīgāks un atvērtāks apkārtējai pasaulē, un ir sācis parādīties neliels vārdu krājums.

ABA terapijas nodarbībās liels atbalsts tiek sniegts arī tuviniekiem, kā rīkoties dažādās situācijās, vairāk izprast bērnu, kam ir autisms un kā saliedēt Raivi ar jaunāko brāli. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, un Raivja ģimene lūdz mūsu atbalstu. Raivja ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 7680 eiro.

Sniegsim palīdzību Raivim virzīties tālāk! Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība Tomam Volgastam

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €