Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Raivim no Rēzeknes ir 8 gadi. Zēns ir uzsācis 1. klases gaitas speciālajā skolā, jo viņam uzstādīta diagnoze – Autisms. Raivja dzīve, kopš viņam diagnosticēts autisms ir bijis spraiga un darbīga. Puisēna vecāki ir darījuši visu iespējamo, lai viņam palīdzētu. Ar ziedotāju palīdzību zēns ir saņēmis ABA terapijas nodarbības un ģimene saka milzīgu paldies ikvienam ziedotājam par palīdzību, jo Raivim tā ir bijusi neatsverama palīdzība un atbalsts. Zēns pēc nodarbību apmeklēšanas ir palicis mierīgāks un atvērtāks apkārtējai pasaulē, un ir sācis parādīties neliels vārdu krājums.

ABA terapijas nodarbībās liels atbalsts tiek sniegts arī tuviniekiem, kā rīkoties dažādās situācijās, vairāk izprast bērnu, kam ir autisms un kā saliedēt Raivi ar jaunāko brāli. Speciālisti rekomendē nodarbības turpināt, un Raivja ģimene lūdz mūsu atbalstu. Raivja ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 7680 eiro.

Sniegsim palīdzību Raivim virzīties tālāk! Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Karo droši!

For Children With Autism

Palīdzība Evitai Kalniņai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €