Seko mums Šodien saziedoti jau 467.00 €

Palīdzība Raineram Prūsim

Raineram no Brocēniem ir 22 gadi. Kopš 6 gadu vecuma puisis sadzīvo ar 1. tipa cukura diabētu. Gadu gaitā Raineram izveidojušās smagas komplikācijas ar vairāku orgānu bojājumiem, trofiskām čūlām, hipertensiju, bezmiegu un depresiju. Pēdējais gads puisim bijis īpaši smags, gada laikā viņš 16 reizes bijis slimnīcā. Slikta pašsajūta, sāpes, nespēks un depresija ir Rainera ikdiena. Gada sākumā Raineram bija radusies iespēja pamēģināt lietotu insulīna sūkni, viņa stāvoklis stabilizējās, taču sūknis pavisam drīz saplīsa.

Šobrīd Rainers lūdz palīdzību jauna insulīna sūkņa iegādei. Insulīna sūknis ir ierīce, kas spēj ievadīt insulīnu organismā nepārtraukti, tādējādi izvairoties no nepieciešamības veikt vairākas injekcijas dienā. Ar insulīna sūkni var nodrošināt mainīgu insulīna padevi dažādos dienas laikos, kā arī dažāda veida insulīna devas pirms ēdienreizēm. Sūknis ļauj labāk par injekcijām pielāgot insulīna ārstēšanu ikdienas fiziskajām aktivitātēm, dienas ritmam un ēdienreizēm.

Insulīna sūknis maksā 4000 eiro, savukārt, rezervuāri, katetri un sensori ik mēnesi izmaksā 366 eiro, bet tuvākajam pusgadam kopumā - 2196 eiro. Šādu līdzekļu Rainera ģimenei nav. Raineram ir 2. invaliditātes grupa, viņa ienākumi ir tikai invaliditātes pabalsts. Veselības dēļ puisis nespēj strādāt, vecāki ir šķīrušies, mamma viens audzina Rainera māsiņu, kurai ir 8 gadi.

Cukura līmeņa stabilizēšanas ar insulīna sūkņa palīdzību ir Rainera lielākā cerība.

Palīdzēsim Raineram!

Projekts ievietots portālā 15.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Mārim Pavāram

Rūpju bērnu māmiņām

Gājputni

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 059 756.67 €