Follow us Today has already donated 2,405.74 €

Palīdzība Raineram Prūsim

Raineram no Brocēniem ir 22 gadi. Kopš 6 gadu vecuma puisis sadzīvo ar 1. tipa cukura diabētu. Gadu gaitā Raineram izveidojušās smagas komplikācijas ar vairāku orgānu bojājumiem, trofiskām čūlām, hipertensiju, bezmiegu un depresiju. Pēdējais gads puisim bijis īpaši smags, gada laikā viņš 16 reizes bijis slimnīcā. Slikta pašsajūta, sāpes, nespēks un depresija ir Rainera ikdiena. Gada sākumā Raineram bija radusies iespēja pamēģināt lietotu insulīna sūkni, viņa stāvoklis stabilizējās, taču sūknis pavisam drīz saplīsa.

Šobrīd Rainers lūdz palīdzību jauna insulīna sūkņa iegādei. Insulīna sūknis ir ierīce, kas spēj ievadīt insulīnu organismā nepārtraukti, tādējādi izvairoties no nepieciešamības veikt vairākas injekcijas dienā. Ar insulīna sūkni var nodrošināt mainīgu insulīna padevi dažādos dienas laikos, kā arī dažāda veida insulīna devas pirms ēdienreizēm. Sūknis ļauj labāk par injekcijām pielāgot insulīna ārstēšanu ikdienas fiziskajām aktivitātēm, dienas ritmam un ēdienreizēm.

Insulīna sūknis maksā 4000 eiro, savukārt, rezervuāri, katetri un sensori ik mēnesi izmaksā 366 eiro, bet tuvākajam pusgadam kopumā - 2196 eiro. Šādu līdzekļu Rainera ģimenei nav. Raineram ir 2. invaliditātes grupa, viņa ienākumi ir tikai invaliditātes pabalsts. Veselības dēļ puisis nespēj strādāt, vecāki ir šķīrušies, mamma viens audzina Rainera māsiņu, kurai ir 8 gadi.

Cukura līmeņa stabilizēšanas ar insulīna sūkņa palīdzību ir Rainera lielākā cerība.

Palīdzēsim Raineram!

The Project is placed online on: 15.04.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Mummy, I love you!

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Namiņš bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 184 614.61 €