Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Oļegam no Jaunolaines ir 12 gadi un uzstādītas nopietnas diagnozes – miopātijas, gaitas traucējumi un ekspresīvās runas traucējumi. Jau kopš dzimšanas Oļega ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēlam. Paši vecāki saka: “Kopš dzimšanas brīža mēs nepārtraukti strādājam un neesam apstājušies, lai sasniegtu labākus rezultātus un atvieglotu Oļega ikdienas gaitas.”

Oļegs ir draudzīgs, vēlas būt aktīvs kā citi viņa vienaudži, bet kustēties viņam liedz slimība, zēns ātri nogurst, un viņu piemeklē nespēks. Oļegam grūtības sagādā šķēršļu pārvarēšana un nelīdzenas virsmas, ir patoloģiski zems muskulatūras tonuss, kas rada gan saišu, gan locītavu stabilitātes trūkumu. Zēnam tiek rekomendētas pastāvīgas rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā 8040 eiro, no kuriem 2679 eiro jau ir pieejami no 2021./2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 5361 eiro.

Oļega vecāki savu iespēju robežās cenšas apmaksāt dēla nodarbības pie dažādiem speciālistiem, bet, lai nodrošinātu visas nodarbības, kas nepieciešamas, līdzekļi pietrūkst. Oļegam ir liela ģimene un vajadzību ir ļoti daudz, tāpēc tuvinieki vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim kopā Oļegam! Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €