Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Oļegam no Jaunolaines ir 12 gadi un uzstādītas nopietnas diagnozes – miopātijas, gaitas traucējumi un ekspresīvās runas traucējumi. Jau kopš dzimšanas Oļega ģimene dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēlam. Paši vecāki saka: “Kopš dzimšanas brīža mēs nepārtraukti strādājam un neesam apstājušies, lai sasniegtu labākus rezultātus un atvieglotu Oļega ikdienas gaitas.”

Oļegs ir draudzīgs, vēlas būt aktīvs kā citi viņa vienaudži, bet kustēties viņam liedz slimība, zēns ātri nogurst, un viņu piemeklē nespēks. Oļegam grūtības sagādā šķēršļu pārvarēšana un nelīdzenas virsmas, ir patoloģiski zems muskulatūras tonuss, kas rada gan saišu, gan locītavu stabilitātes trūkumu. Zēnam tiek rekomendētas pastāvīgas rehabilitācijas nodarbības, kas gadā izmaksā 7115 eiro, no kuriem 2679 eiro jau ir pieejami no 2021./2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 4436 eiro.

Oļega vecāki savu iespēju robežās cenšas apmaksāt dēla nodarbības pie dažādiem speciālistiem, bet, lai nodrošinātu visas nodarbības, kas nepieciešamas, līdzekļi pietrūkst. Oļegam ir liela ģimene un vajadzību ir ļoti daudz, tāpēc tuvinieki vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim kopā Oļegam! Tikai kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 04.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Kūlam

Glābsim Kristīnu un Serhii

Karo droši!

UAVs for Ukrainian Armed Forces

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €