Seko mums Šodien saziedoti jau 503.00 €

Palīdzība Normundam Strupulim

Normundam ir 54 gadi, pēdējos septiņus gadus viņš cīnās ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. 6 operācijas, 9 ķīmijterapijas kursi - izmēģināts tika viss, bet slimība progresē.

“Neprotu par sevi stāstīt, jo ideālais sarunas biedrs ir tas, kurš klusē. Es tieši tāds arī esmu, gribu klusām veikt savu darbu, kuru mīlu un kuram jau veltīti daudzi gadi, “ stāsta Normunds.

Normunda darba dzīve saistīta ar paša izveidoto ražošanas uzņēmumu, kurā šuj un pāršuj ādas izstrādājumus, remontē, labo, uzlabo un restaurē. Normunds lepojas, ka ir ražotājs, ne pārpircējs un tālāk pārdevējs.

Ārstu konsīlijs lēmis, ka Normundam turpmākā ārstēšana jāturpina ar medikamentu Keytruda. “Ārstēšanai nepieciešami 109 tūkstoši eiro, tāda ir dzīvības cena, tāda ir zāļu cena. Valsts, saskaņā ar likumu, gatava iedalīt 14 tūkstošus, bet nepietiekošie 95 tūkstoši ir vienkārši izmisums un sāpe, kas sagrauj cerību, ticību un visus plānus. Es saprotu, ka praktiski nav izredžu sakrāt nepieciešamo summu. Lūgt vienmēr ir grūti un arī kauns, bet līdz šim es biju ticis ar visu galā pats. Gribu kaut nedaudz vēl būt vīrs, brālis, dēls, tēvs, sievastēvs, znots un nākotnē arī vectēvs. Ticu, ka apkārt ir daudz labsirdīgu un atsaucīgu cilvēku”, stāsta Normunds un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām Normundam nepieciešami 5280.66 eiro.

Palīdzēsim Normundam!

Projekts ievietots portālā 23.03.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Delfīns

Atbalsta programma PLECS

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsti rūpju bērniņus

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 519.61 €