Seko mums Šodien saziedoti jau 1,911.00 €

Palīdzība Nila Repina aprūpē

Nils ir smaidīgs 15 gadus vecs zēns, kuram nepārtraukti vajadzīgas pieaugušo rūpes un uzmanība. Zēns nerunā, savās kustībās ir neveikls, viņa uztvere un garīgā attīstība atbilst divus gadus vecam bērnam. Nilam ir autisms un garīgās attīstības traucējumi. Neskatoties uz smagajām diagnozēm, Nils apmeklē skolu un piedalās daudzos pasākumos, bet viņš nevar darboties patstāvīgi.

Ikdienā par Nilu rūpējas mamma, kas viņu iedrošina, atbalsta un bieži vien pārliecina arī apkārtējos, ka Nils spēj daudzas lietas. Viņa zēnu audzina viena. Pērn mamma pieņēma jaunu izaicinājumu – iestājusies maģistratūrā, izturējusi konkursu un ieguvusi budžeta vietu, lai apgūtu speciālo pedagoģiju un spētu palīdzēt savam un citiem bērniem ar īpašām vajadzībām. Tādēļ ģimenes sargeņģelis ir auklīte Sandra. 

Nilam ar auklīti ir izveidojies ļoti labs kontakts. Nils kļuva patstāvīgāks, pats cenšās pārģērbties, turklāt, ja Sandra dara kaut ko savādāk nekā mamma, tad zēns auklīti pamāca. "Viņa ir fantastisks atbalsts un bez viņas mēs ar Nilu nepaveiktu to, ko esam paveikuši, "stāsta Nila mamma.  Pēdējā gada laikā izdevās uzlabot Nila motoriku. Nu Nils spēj pats aiztaisīt rāvējslēdzēju un ne tikai aizvilkt, bet arī salikt kopā. Iemācījies pateikt "nē un kā izrādās, ne vienmēr vēlas tējai cukuru un labprāt dzer bez. Žēns daudz biežāk sēžās pie rakstāmgalda un zīmē, ir lļuvis arī patstāvīgāks. Sācis izvēlēties pats drēbes no skapja un  daudz vieglāk tiek galā ar dažādiem uzdevumiem, cenšās palīdzēt ikdienā. Pateicoties auklītes palīdzībai mamma veiksmīgi pabeigusi maģistratūru un uzsākusi īstenot pati savu projektu. 

Nila mamma lūdz palīdzību auklītes darba apmaksai vismaz vienu dienu nedēļā arī turpmāk. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 3072 eiro auklītes darba apmaksai. No iepriekš saziedotājiem līdzekļiem ģimene auklītes palīdzību varēs saņemt vēl dažus mēnešus, taču, lai auklītes palīdzība būtu arī turpmāk, ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

 Palīdzēsim Nila ģimenei! 

 

Projekts ievietots portālā 14.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 168 354.21 €