Seko mums Šodien saziedoti jau 2,088.51 €

Palīdzība Nikolajam Kulibabam

Nikolajam no Rīgas ir 62 gadi, 34 gadus ilga laulība, izaudzināti 2 bērni un sagaidīti 5 mazbērni. Viņš ir tālbraucējs šoferis, brīvajā laikā Nikolajam patīk makšķerēt un darboties vasarnīcā, kaut ko pielabot un būvēt.

Pirms 4 gadiem Nikolajam parādījās stirpa kāju nieze un temperatūra. Atklājās, ka viņam ir Hodžkina slimība, kas ir ļaundabīga audzēja veids, kas primāri ietekmē limfātisko sistēmu. Pēc saņemtās ārstēšanās viņa stāvoklis uzlabojās, taču nu jau divas reizes slimība atkal ir atgriezusies.

Neskatoties uz saņemto augstu devu ķīmijterapiju, šoreiz slimība neatkāpjas. Ārstu konsīlijs Nikolajam ir nozīmējis medikamentu Brentuksimabu, kas jākombinē ar ķīmijterapiju. Tādos gadījumos kā Nikolajam to rekomendē arī starptautiskās vadlīnijas. Šis medikaments nav valsts apmaksāts. Nikolajs jūtas slikti, viņam ir paaugstināta temperatūra, nieze un svara zudums.

Nikolajam nozīmētas 3 Brentuksimaba ampulas, vienas ampulas cena ir 3281.60 eiro. Niklojam šādu līdzekļu nav, tādēļ šobrīd viņš lūdz palīdzību pirmās ampulas iegādei, lai uzsāktu ārstēšanos pēc iespējas ātrāk. 

Palīdzēsim Nikolajam!

Projekts ievietots portālā 12.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Palīdzi Pogai izaugt!

Programma AVANTI

Palīdzība Aigaram Mežulim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

571 714.38 €