Follow us Today has already donated 965.96 €

Palīdzība Nikolajam Kulibabam

Nikolajam no Rīgas ir 62 gadi, 34 gadus ilga laulība, izaudzināti 2 bērni un sagaidīti 5 mazbērni. Viņš ir tālbraucējs šoferis, brīvajā laikā Nikolajam patīk makšķerēt un darboties vasarnīcā, kaut ko pielabot un būvēt.

Pirms 4 gadiem Nikolajam parādījās stirpa kāju nieze un temperatūra. Atklājās, ka viņam ir Hodžkina slimība, kas ir ļaundabīga audzēja veids, kas primāri ietekmē limfātisko sistēmu. Pēc saņemtās ārstēšanās viņa stāvoklis uzlabojās, taču nu jau divas reizes slimība atkal ir atgriezusies.

Neskatoties uz saņemto augstu devu ķīmijterapiju, šoreiz slimība neatkāpjas. Ārstu konsīlijs Nikolajam ir nozīmējis medikamentu Brentuksimabu, kas jākombinē ar ķīmijterapiju. Tādos gadījumos kā Nikolajam to rekomendē arī starptautiskās vadlīnijas. Šis medikaments nav valsts apmaksāts. Nikolajs jūtas slikti, viņam ir paaugstināta temperatūra, nieze un svara zudums.

Nikolajam nozīmētas 3 Brentuksimaba ampulas, vienas ampulas cena ir 3281.60 eiro. Niklojam šādu līdzekļu nav, tādēļ šobrīd viņš lūdz palīdzību pirmās ampulas iegādei, lai uzsāktu ārstēšanos pēc iespējas ātrāk. 

Palīdzēsim Nikolajam!

The Project is placed online on: 12.06.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ludmilai Naglei

Programma AVANTI

Palīdzība Aleksandram Uškanovam

Help the animals

Uzzināt vairāk

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

651 900.60 €