Seko mums Šodien saziedoti jau 4,719.00 €

Palīdzība Nikitam Sprukulim

Nikitam no Rīgas ir 3 gadiņi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels un laimīgs bērniņš. Nikitam ir divi vecāki brāļi.  Līdz 2 gadu vecumam viss puisēna attīstībā noritēja labi – izveidojās mīlestības pilnas attiecības ar vecākiem un brāļiem, ļoti patika kopā spēlēties un pavadīt brīvo laiku. Bet tad pēkšņi viss mainījās – Nikita iegāja savā pasaulē, pārtrauca sazināties ar ģimeni, pazuda acu kontakts un zuda pilnībā interese par apkārtējo pasauli. Nikita pēkšņi satraucās par ārpasaules trokšņiem un spieda ciet austiņas, un pārsvarā pārvietojās uz pirkstgaliem. Zēns savu protestu izrāda skaļi kliedzot. Zēnam ir uzstādīta diagnoze – Autisms.

Lai arī puisēns dzīvo savā pasaulītē, viņam ļoti patīk dejot un klausīties mūziku. Nikita ļoti vēlas doties garās pastaigās, bet pie rokas puisēnu grūti noturēt, jo viņš vēlas aizmukt. Nikita izbauda katru mirkli pie jūras un var nosēdēt stundām ilgi, vērojot viļņus. Nikitam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, lai iemācītos komunicēt un aprūpēt sevi. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4200 eiro. Nikitas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Nikitam! Palīdzēsim puisēnam sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par Ukrainas uzvaru!

Twitter konvojs Ukrainai

Droni Ukrainai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 335.95 €