Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Nikitam Sprukulim

Nikitam no Rīgas ir 3 gadiņi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels un laimīgs bērniņš. Nikitam ir divi vecāki brāļi.  Līdz 2 gadu vecumam viss puisēna attīstībā noritēja labi – izveidojās mīlestības pilnas attiecības ar vecākiem un brāļiem, ļoti patika kopā spēlēties un pavadīt brīvo laiku. Bet tad pēkšņi viss mainījās – Nikita iegāja savā pasaulē, pārtrauca sazināties ar ģimeni, pazuda acu kontakts un zuda pilnībā interese par apkārtējo pasauli. Nikita pēkšņi satraucās par ārpasaules trokšņiem un spieda ciet austiņas, un pārsvarā pārvietojās uz pirkstgaliem. Zēns savu protestu izrāda skaļi kliedzot. Zēnam ir uzstādīta diagnoze – Autisms.

Lai arī puisēns dzīvo savā pasaulītē, viņam ļoti patīk dejot un klausīties mūziku. Nikita ļoti vēlas doties garās pastaigās, bet pie rokas puisēnu grūti noturēt, jo viņš vēlas aizmukt. Nikita izbauda katru mirkli pie jūras un var nosēdēt stundām ilgi, vērojot viļņus. Nikitam ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības, lai iemācītos komunicēt un aprūpēt sevi. ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 4200 eiro. Nikitas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Nikitam! Palīdzēsim puisēnam sasniegt jaunus mērķus!

The Project is placed online on: 02.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sofijai Sirmei

For Families with Disabled Children

Ukrainas māja Latvijā

For Oncology Patients

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €