Seko mums Šodien saziedoti jau 6,889.65 €

Palīdzība Nikitam Smorigo

Mūsu palīdzība nepieciešama Nikitam no Daugavpils. Zēnam ir 3 gadi, un ir uzstādīta diagnoze autisms. Nikita vēl aizvien nerunā un viņam ir biežas agresijas lēkmes. Nikita ļoti pārdzīvo, ja mainās ierastā lietu kārtība un dienas ritms. Agresijas lēkmes var izraisīt tas, ka apkārtējie nesaprot, ko zēns vēlas pateikt vai lūgt. Ikdienas lielākās grūtības ģimenē sagādā tas, ka Nikita naktīs slikti guļ un tas ikdienā ir ļoti smagi un mokoši.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo nevar atļauties apmaksāt ABA terapijas nodarbības savam dēliņam, bet tās viņam ir ļoti nepieciešamas. Palīdzēsim Nikitam apmaksāt ABA terapijas nodarbības, kas gadam izmaksā 3500 eiro.

Palīdzēsim Nikitam! Kopā mēs esam spēks!

Projekts ievietots portālā 27.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Palīdzība Linardam Liepiņam

Rūpju bērnu māmiņām

Mobilā medicīniskā palīdzība

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 808.49 €