Follow us Today has already donated 1,215.00 €

Palīdzība Nikitam Smorigo

Mūsu palīdzība nepieciešama Nikitam no Daugavpils. Zēnam ir 3 gadi, un ir uzstādīta diagnoze autisms. Nikita vēl aizvien nerunā un viņam ir biežas agresijas lēkmes. Nikita ļoti pārdzīvo, ja mainās ierastā lietu kārtība un dienas ritms. Agresijas lēkmes var izraisīt tas, ka apkārtējie nesaprot, ko zēns vēlas pateikt vai lūgt. Ikdienas lielākās grūtības ģimenē sagādā tas, ka Nikita naktīs slikti guļ un tas ikdienā ir ļoti smagi un mokoši.

Ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo nevar atļauties apmaksāt ABA terapijas nodarbības savam dēliņam, bet tās viņam ir ļoti nepieciešamas. Palīdzēsim Nikitam apmaksāt ABA terapijas nodarbības, kas gadam izmaksā 3500 eiro.

Palīdzēsim Nikitam! Kopā mēs esam spēks!

The Project is placed online on: 27.12.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Ernestam Žegodam

Palīdzība Aijai Vabalei

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 782 093.54 €