Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Palīdzība Ņikitam Burijam

Ņikitam no Rīgas ir 7 gadi, un zēnam ir bērnības autisms. Puisēns var izteikt tikai divus vārdus – mamma un tētis. Ņikitam ir grūti koncentrēties un nosēdēt uz vietas. Dažkārt ap viņu izceļas liels haoss, un Ņikita kļūst dusmīgs un pat agresīvs. Puisēnam ir grūti kontrolēt savas emocijas, jo apkārtējie bieži nesaprot viņa vēlmes un noskaņojumu. Lai arī ikdiena Ņikitam un viņa līdzcilvēkiem ir ļoti aktīva un saspringta – puisēns ļoti cenšas komunicēt un pateikt apkārtējiem savas vēlmes un nodomus. Ņikita mēdz paņemt līdzcilvēka roku un norādīt savas vēlmes. Ikdienā puisēns apmeklē bērnudārzu un ABA terapiju un pēcpusdienās cītīgi strādā ar logopēdu. Speciālisti rekomendē turpināt apmeklēt logopēdu, lai attīstītu runu.

Speciālisti rekomendē zēnam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības vienu reizi nedēļā un logopēda nodarbības divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešams 3740 eiro, no kuriem 445 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3295 eiro.

Palīdzēsim Ņikitam sasniegt jaunus mērķus! Tikai kopā mēs varam palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Karo droši!

Mazo sirsniņu cerības

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €