Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Ņikitam Burijam

Ņikitam no Rīgas ir 7 gadi, un zēnam ir bērnības autisms. Puisēns var izteikt tikai divus vārdus – mamma un tētis. Ņikitam ir grūti koncentrēties un nosēdēt uz vietas. Dažkārt ap viņu izceļas liels haoss, un Ņikita kļūst dusmīgs un pat agresīvs. Puisēnam ir grūti kontrolēt savas emocijas, jo apkārtējie bieži nesaprot viņa vēlmes un noskaņojumu. Lai arī ikdiena Ņikitam un viņa līdzcilvēkiem ir ļoti aktīva un saspringta – puisēns ļoti cenšas komunicēt un pateikt apkārtējiem savas vēlmes un nodomus. Ņikita mēdz paņemt līdzcilvēka roku un norādīt savas vēlmes. Ikdienā puisēns apmeklē bērnudārzu un ABA terapiju un pēcpusdienās cītīgi strādā ar logopēdu. Speciālisti rekomendē turpināt apmeklēt logopēdu, lai attīstītu runu.

Speciālisti rekomendē zēnam turpināt apmeklēt ABA terapijas nodarbības vienu reizi nedēļā un logopēda nodarbības divas reizes nedēļā, gadā kopā nepieciešams 3740 eiro, no kuriem 445 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3295 eiro.

Palīdzēsim Ņikitam sasniegt jaunus mērķus! Tikai kopā mēs varam palīdzēt!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Anetei Boļšakai

For Families with Disabled Children

Palīdzība Anitai Vallei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €