Seko mums Šodien saziedoti jau 7,164.65 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Nazarijam no Rēzeknes nesen palika 7 gadi, un pēc rakstura viņš ir ļoti mierīgs un draudzīgs puika. Sabiedrībā tādus bērnus kā Nazarijs sauc par “Saules bērniem”, jo viņam ir Dauna sindroms. Viņa vecākiem nepieciešams pielikt daudz vairāk spēka, pacietības un līdzekļus, lai bērnam būtu iespēja piedalīties dažāda veida nodarbībās un aktivitātes. Diagnoze liek dažus šķēršļus attīstībā, tāpēc ļoti svarīgi, lai bērns saņemtu savlaicīgu palīdzību un speciālu profesionālu atbalstu.
Pateicoties mīlestībai, ticībai un neatlaidībai, Nazarijs jau staigā, skrien, patstāvīgi ēd un ģērbjas, taču vēl nevar pateikt savas vēlmes, jo spējīgs pateikt tikai vārdus – “mamma”, “tētis”, “dod”. Kopš 2021.gada Nazarijs strādā ar ABA terapeitu. ABA terapijas nodarbības lēnam nes labus rezultātus. Nazarijs aug daudzbērnu ģimenē kopā ar savām divām māsām. Visas Nazarija nodarbības prasa lielus finanšu līdzekļus, kurus ģimenei pašu spēkiem nevar apmaksāt. Tāpēc bērna vecāki ar cerību un lielu pateicību lūdz finansiālu palīdzību viņu dēla ABA terapeita nodarbību segšanai. Nazarijam gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5000 eiro.

Būsi kopā ar Nazariju un palīdzēsim viņam!

 

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Atbalsts Ukrainas karavīriem

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 083.49 €