Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Nazarijam Pegasovam

Nazarijam no Rēzeknes nesen palika 7 gadi, un pēc rakstura viņš ir ļoti mierīgs un draudzīgs puika. Sabiedrībā tādus bērnus kā Nazarijs sauc par “Saules bērniem”, jo viņam ir Dauna sindroms. Viņa vecākiem nepieciešams pielikt daudz vairāk spēka, pacietības un līdzekļus, lai bērnam būtu iespēja piedalīties dažāda veida nodarbībās un aktivitātes. Diagnoze liek dažus šķēršļus attīstībā, tāpēc ļoti svarīgi, lai bērns saņemtu savlaicīgu palīdzību un speciālu profesionālu atbalstu.
Pateicoties mīlestībai, ticībai un neatlaidībai, Nazarijs jau staigā, skrien, patstāvīgi ēd un ģērbjas, taču vēl nevar pateikt savas vēlmes, jo spējīgs pateikt tikai vārdus – “mamma”, “tētis”, “dod”. Kopš 2021.gada Nazarijs strādā ar ABA terapeitu. ABA terapijas nodarbības lēnam nes labus rezultātus. Nazarijs aug daudzbērnu ģimenē kopā ar savām divām māsām. Visas Nazarija nodarbības prasa lielus finanšu līdzekļus, kurus ģimenei pašu spēkiem nevar apmaksāt. Tāpēc bērna vecāki ar cerību un lielu pateicību lūdz finansiālu palīdzību viņu dēla ABA terapeita nodarbību segšanai. Nazarijam gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 5000 eiro.

Būsi kopā ar Nazariju un palīdzēsim viņam!

 

The Project is placed online on: 12.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Ukrainas māja Latvijā

Twitter Convoy for Ukraine

Make a Child's Dream Come True!

Palīdzība Alanam Šulcam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €