Seko mums Šodien saziedoti jau 7,199.65 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir 13 gadi un Nikolajam ir 11 gadi. Mamma Milu un Nikolaju audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Ar ziedotāju atbalstu abi ir saņēmuši regulāras ABA terapijas un logopēda nodarbības. Speciālisti apstiprina, ka ir sasniegti labi rezultāti, bet darbs jāturpina. Arī turpmāk speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena, audzinot divus bērnus, nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Kopā nepieciešami 14880 eiro, no kuriem 2130 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 12750 eiro. 

Palīdzēsim kopā Milai un Nikolajam!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Mobilā medicīniskā palīdzība

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 118.49 €