Follow us Today has already donated 345.00 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir 13 gadi un Nikolajam ir 11 gadi. Mamma Milu un Nikolaju audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Ar ziedotāju atbalstu abi ir saņēmuši regulāras ABA terapijas un logopēda nodarbības. Speciālisti apstiprina, ka ir sasniegti labi rezultāti, bet darbs jāturpina. Arī turpmāk speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena, audzinot divus bērnus, nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Kopā nepieciešami 14880 eiro, no kuriem 2130 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 12750 eiro. 

Palīdzēsim kopā Milai un Nikolajam!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Miķelim Audzeram

For Families in Poverty

Palīdzība Viesturam Veisam

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 223.54 €