Seko mums Šodien saziedoti jau 4,366.00 €

Palīdzība Melanijai Teterevai

Pēc palīdzības ir vērsusies Melānijas ģimene no Rīgas. Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama 5 gadus jaunai meitenītei, kurai uzstādīta diagnoze autisms. Melānijai ir jaunāks divgadīgs brālītis, kuru viņa ļoti mīl un savās iespēju robežās cenšas izrādīt rūpes. Meitenīte ar lielu aizrautību stundām ilgi var klausīties klavierspēli, bet nespēj komunicēt ar sava vecuma bērniem. Viņa izvēlas spēlēties viena vai arī ar bērniem, kas ir viņas brālīša vecumā. Melānija neprot pašaprūpes prasmes, nevar pati paēst un nespēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, kas skar viņas ikdienu. Lielas grūtības Melānijai sagādā atrašanās grupā, grūti nosēdēt uz vietas un koncentrēties. Ļoti smagi Melānija uztver jaunu apģērbu, mainītu dienas ritmu, vides maiņu. Katra šāda izmaiņa izraisa meitenītei emocijas un ilgstošu raudāšanu.

Speciālisti rekomendē Melānijai nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, jo ja ātrāk tiks sāktas apmācības, jo labāki un noturīgāki būs rezultāti. Diemžēl Latvijā ABA terapijas nodarbības nav bezmaksas, un tas viss gulstas uz vecāku pleciem. Melānijas vecāki lūdz sabiedrības atbalstu, jo meitenītes ABA terapijas nodarbībām gadā nepieciešami 5040 eiro, no kuriem 1360 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3680 eiro. 

Palīdzēsim kopā Melānijai sasniegt mērķus! Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Emīlam Prokofjevam

Mobilo dronu vadības centru izveide, vienību apgādes loģistika

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 488 982.95 €