Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Palīdzība Melanijai Teterevai

Pēc palīdzības ir vērsusies Melānijas ģimene no Rīgas. Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama 5 gadus jaunai meitenītei, kurai uzstādīta diagnoze autisms. Melānijai ir jaunāks divgadīgs brālītis, kuru viņa ļoti mīl un savās iespēju robežās cenšas izrādīt rūpes. Meitenīte ar lielu aizrautību stundām ilgi var klausīties klavierspēli, bet nespēj komunicēt ar sava vecuma bērniem. Viņa izvēlas spēlēties viena vai arī ar bērniem, kas ir viņas brālīša vecumā. Melānija neprot pašaprūpes prasmes, nevar pati paēst un nespēj atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, kas skar viņas ikdienu. Lielas grūtības Melānijai sagādā atrašanās grupā, grūti nosēdēt uz vietas un koncentrēties. Ļoti smagi Melānija uztver jaunu apģērbu, mainītu dienas ritmu, vides maiņu. Katra šāda izmaiņa izraisa meitenītei emocijas un ilgstošu raudāšanu.

Speciālisti rekomendē Melānijai nekavējoties uzsākt ABA terapijas nodarbības, jo ja ātrāk tiks sāktas apmācības, jo labāki un noturīgāki būs rezultāti. Diemžēl Latvijā ABA terapijas nodarbības nav bezmaksas, un tas viss gulstas uz vecāku pleciem. Melānijas vecāki lūdz sabiedrības atbalstu, jo meitenītes ABA terapijas nodarbībām gadā nepieciešami 5040 eiro, no kuriem 1360 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3680 eiro. 

Palīdzēsim kopā Melānijai sasniegt mērķus! Mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Zībergai

For the victory of Ukraine!

Palīdzība Braienam Paškevičam

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €