Follow us Today has already donated 6,999.65 €

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Melānijai no Rīgas ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze - bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu uzvedībā, stereotipiju un  vidēji smagu garīgo atpalicību.  Diagnozi meitenei uzstādīja 2 gadu vecumā, kad tuvinieki novēroja, ka meitiņas prasmes  pasliktinās. Līdz pusotra gada vecumam Melānija attīstījās kā “pēc grāmatas”, taču, sasniedzot pusotra gada robežu, meitenīte pārstāja runāt, neturēja acu kontaktu, ar grūtībām sadarbojās ar pieaugušo, nerotaļājās, nemeklēja kontaktus ar vienaudžiem. Melānijai ir funkcionāli traucējumi, kas ārkārtīgi ierobežo ikdienas dzīves iespējas, meitene bieži ir nervoza, jo nespēj izteikties un ļoti satraucas, ka viņu nesaprot apkārtējie. Melānija ir aktīva, sportiska, zinātkāra un smaidīga meitene, kurai patīk doties ārā, uz bērnu laukumiņu, braukt ar skrejriteni un kārtot kluču torņus.

No trīsarpus gadu vecuma Melānija apmeklē ABA un audiologopēda terapijas  nodarbības 2 reizes nedēļā, kas ir devušas ievērojamu uzlabojumu. Meitene ļoti cenšas sadarboties ar speciālistiem, vokalizēt skaņas, atdarināt pēc parauga un apgūt pašaprūpes iemaņas. Melānijai strauji tuvojas skolas vecums, un ļoti nepieciešams meitenīti sagatavot skolai. Melānijai ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas uzlabotu runu un attīstītu pašaprūpes prasmes, kā arī sniegtu atbalstu alternatīvās komunikācijas iekārtas lietošanā. ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā gada garumā izmaksā 3640 eiro. Melānijas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Melānijai sasniegt jaunus mērķus un sagatavoties skolai! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Before you fly, plant a tree!

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Twitter Convoy for Ukraine

For the Hopes of Little Hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 445 918.49 €