Follow us Today has already donated 230.00 €

Palīdzība Markusam Svilānam

Markusam no Jēkabpils ir 5 gadiņi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze- autiskā spektra traucējumi. Markusa uzvedība pasliktinājās 1,5 gadu vecumā - viss ko puisēns bija iemācījies, pagaisa kā nebijis. Pazuda vārdu krājums, attīstījās uzvedības problēms un Markuss visas savas rotaļlietas kārtoja garā rindā. Pēc speciālistu pārbaudēm Markusa vecākiem tika paziņots, ka viņu dēliņam ir autisms. Speciālisti uzreiz rekomendēja apmeklēt ABA terapijas nodarbības un Markuss tās apmeklē ar lielu prieku un entuziasmu. Lēniem solīšiem Markuss mācās un apgūst arvien jaunas prasmes- sācis likt kopā divus vārdus un var pateikt ko vēlas. Krasi ir samazinājušās dusmu lēkmes un puisēns sācis komunicēt ar citiem bērniem.

Brīvajā laikā zēns ar prieku dodas dabā un ir gatavs pastaigās pavadīt visu dienu. Nesen zēna ģimenē ir ienākusi jaunākā māsiņa un Markuss ir liels palīgs. Markusam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības visu gadu un tam nepieciešami lieli līdzekļi. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3780 eiro. Markusa ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis. 

Palīdzēsim kopā Markusam!

The Project is placed online on: 02.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Justīnei Skrebai

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība Artjomam Avilovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 571 438.98 €