Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Markusam Bemberim

Rīdziniekam Markusam ir 13 gadi. Markuss ir vecākais dēls ģimenē. Ap 2 gadu vecumu zēnam tika konstatēti autiskā spektra traucējumi. Uzsākās garš un smags pārbaužu un terapiju laiks. Ģimene nekavējoties darīja visu, lai notiktu Markusa  attīstība, socializēšanās un komunikāciju prasmju veicināšana. Šobrīd Markusam  ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, vidēji smagi garīgās attīstības traucējumi. Markuss ir aktīvs, smaidīgs un motivēts puisis,  kuram patīk spēlēties ar vilcieniem, mašīnām, Lego, braukt ar bagiju, apmeklēt zooloģisko dārzu (tropu māju), vasarā braukt uz jūru. Markuss bieži vēlas doties uz dzelzceļa muzeju. Zēns  vēlas pilnveidot savas prasmes un iegūt  jaunas zināšanas.

ABA terapijas nodarbības palīdz iemācīties, saprast un izmantot iegūtās zināšanas, kā arī ir lielisks atbalsts Markusa ģimenei. Līdz šim brīdim ģimene ir ieguldījusi milzu darbu un ir sasniegti labi rezultāti –  Markuss ir iemācījies burtot, atpazīt pulksteni, izprast kalendāru, rēķināt galvā līdz 5 un veidot plašākus teikumus. Markuss mēģina arī komunicēt ar citiem vienaudžiem. Šie ir milzīgi sasniegumi bērnam ar autiskā spektra traucējumiem.  Bet vēl ir tik daudz darba un tik daudz jāiemācās, lai varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Speciālisti lielu uzsvaru liek uz attīstības veicināšanu, neļauj apstāties pie sasniegtā. Ir ieguldīts milzīgs darbs, un tas jāturpina. Markusam ļoti nepieciešama ABA terapija trīs reizes nedēļā, gadam nepieciešami 5460 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

Projekts ievietots portālā 26.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €