Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Markusam Bemberim

Rīdziniekam Markusam ir 13 gadi. Markuss ir vecākais dēls ģimenē. Ap 2 gadu vecumu zēnam tika konstatēti autiskā spektra traucējumi. Uzsākās garš un smags pārbaužu un terapiju laiks. Ģimene nekavējoties darīja visu, lai notiktu Markusa  attīstība, socializēšanās un komunikāciju prasmju veicināšana. Šobrīd Markusam  ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms, vidēji smagi garīgās attīstības traucējumi. Markuss ir aktīvs, smaidīgs un motivēts puisis,  kuram patīk spēlēties ar vilcieniem, mašīnām, Lego, braukt ar bagiju, apmeklēt zooloģisko dārzu (tropu māju), vasarā braukt uz jūru. Markuss bieži vēlas doties uz dzelzceļa muzeju. Zēns  vēlas pilnveidot savas prasmes un iegūt  jaunas zināšanas.

ABA terapijas nodarbības palīdz iemācīties, saprast un izmantot iegūtās zināšanas, kā arī ir lielisks atbalsts Markusa ģimenei. Līdz šim brīdim ģimene ir ieguldījusi milzu darbu un ir sasniegti labi rezultāti –  Markuss ir iemācījies burtot, atpazīt pulksteni, izprast kalendāru, rēķināt galvā līdz 5 un veidot plašākus teikumus. Markuss mēģina arī komunicēt ar citiem vienaudžiem. Šie ir milzīgi sasniegumi bērnam ar autiskā spektra traucējumiem.  Bet vēl ir tik daudz darba un tik daudz jāiemācās, lai varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

Speciālisti lielu uzsvaru liek uz attīstības veicināšanu, neļauj apstāties pie sasniegtā. Ir ieguldīts milzīgs darbs, un tas jāturpina. Markusam ļoti nepieciešama ABA terapija trīs reizes nedēļā, gadam nepieciešami 5460 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

The Project is placed online on: 26.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Ernestam Žegodam

For Families in Poverty

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Sofijai Sirmei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €