Seko mums Šodien saziedoti jau 7,179.65 €

Palīdzība Markam Bindukam

Markam no Siguldas novada ir 9 gadi. Markam ir autiskā spektra traucējumi un viņam sagādā grūtības veidot acu kontaktu un sadarboties ar līdzcilvēkiem. Zēns bieži cieš no krasām garastāvokļa maiņām, biežām trauksmes lēkmēm, sevis knaibīšanu un kāju sišanu pret grīdu. Marks nerunā, var tikai pateikt atsevišķus vārdus, un ēdienkarte ir ļoti vienveidīga. Marks ēd tikai konkrētus produktus. Ģimene katru dienu iegulda milzīgu darbu un pūles, lai nodrošinātu dēliņam speciālistu nodarbības.

Marks regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības. Divu gadu garumā zēnu ģimene veda uz ABA terapijas nodarbībām Valmierā, kas deva ļoti labus rezultātus. Marks palika mierīgāks, iemācījās nedaudz sevi pašaprūpēt, iemācījās komunikācijas prasmes un nedaudz sadarboties grupā ar saviem vienaudžiem. Šobrīd ģimene ir atradusi ABA terapijas nodarbības Ogrē un ir izveidojies labs kontakts ar ABA terapijas speciālisti. Lai gadu regulāri varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības nepieciešami 6160 eiro. Zēna vecāki lūdz mūsu atbalstu, un kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Markam!

Projekts ievietots portālā 25.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Markusam Svilānam

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 098.49 €