Follow us Today has already donated 6,999.65 €

Palīdzība Markam Bindukam

Markam no Siguldas novada ir 9 gadi. Markam ir autiskā spektra traucējumi un viņam sagādā grūtības veidot acu kontaktu un sadarboties ar līdzcilvēkiem. Zēns bieži cieš no krasām garastāvokļa maiņām, biežām trauksmes lēkmēm, sevis knaibīšanu un kāju sišanu pret grīdu. Marks nerunā, var tikai pateikt atsevišķus vārdus, un ēdienkarte ir ļoti vienveidīga. Marks ēd tikai konkrētus produktus. Ģimene katru dienu iegulda milzīgu darbu un pūles, lai nodrošinātu dēliņam speciālistu nodarbības.

Marks regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības. Divu gadu garumā zēnu ģimene veda uz ABA terapijas nodarbībām Valmierā, kas deva ļoti labus rezultātus. Marks palika mierīgāks, iemācījās nedaudz sevi pašaprūpēt, iemācījās komunikācijas prasmes un nedaudz sadarboties grupā ar saviem vienaudžiem. Šobrīd ģimene ir atradusi ABA terapijas nodarbības Ogrē un ir izveidojies labs kontakts ar ABA terapijas speciālisti. Lai gadu regulāri varētu apmeklēt ABA terapijas nodarbības nepieciešami 6160 eiro. Zēna vecāki lūdz mūsu atbalstu, un kopā mēs varam palīdzēt.

Palīdzēsim Markam!

The Project is placed online on: 25.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Drones for Ukraine!

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Mobilie dronu centri Ukrainai

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 445 918.49 €