Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Palīdzība Marinai Smožaņikai

Marina ir 22 gadus jauna meitene no Rēzeknes. No bērnības meitene cieš no garīgas atpalicības un hiperaktivitātes. Viņai ir piešķirta 1.grupas invaliditāte. Marinas mamma ir pilnībā uzņēmusies rūpes par viņu un nepilngadīgo māsu, audzinot abas meitenes viena pati. Marinai ir nepieciešama nepārtraukta uzraudzība un rūpēs, mamma ir Marinas asistente. 

Katra mazākā saslimšana Marinai ir daudz sarežģītāka smagās slimības dēļ, arī zobu labošana ir problemātiska, jo Marinai zobus var labot tikai vispārējā anestēzijā. Šāda ārstēšana izmaksā līdz pat 1000 eiro, bet Marinas mammai nav šādu līdzekļu. Valsts pēc 18 gadu vecuma vairs šādus medicīnas pakalpojumus neapmaksā.

Palīdzēsim Marinai kopā!

Projekts ievietots portālā 09.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Bindukam

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €