Seko mums Šodien saziedoti jau 3,324.34 €

Palīdzība Marijai Bozovičai

Marijai no Daugavpils ir 7 gadi. Meitenīte piedzima ar nopietnu diagnozi - Spina bifida un viņai ir abu kājiņu daļēja parēze. Ņemot vērā meitenītes iedzimtās kaites un pārciestās operācijas, Marija ir ļoti daudz sasniegusi. Meitenīte ir dzīvespriecīga, ieturēta un nosvērta, ļoti patīk spēlēties ar saviem brāļiem un māsu. Marija ir trešais bērns ģimenē. Savā vecumā Marija ir ļoti gudra un attīstīta meitene un apmeklējot katru rehabilitāciju, ir gatava smagi strādāt un sasniegt jaunus mērķus. Marijai ļoti patīk mūzika, viņai ir laba ritma izjūta, patīk zīmēt, ļoti patīk dzīvnieki – suņi, kaķi un zirgi. Pateicoties uzcītībai, Marija apmeklē 1. klasīti Daugavpils Saskaņas pamatskolā, ikdienā apmeklē skolu ar lielu aizrautību.

Marijai speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt rehabilitācijas nodarbības, gadam tas izmaksā 7680 eiro. Ģimenei tie ir lieli izdevumi, un jālūdz mūsu atbalsts.

Palīdzēsim čaklajai Marijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums jāpalīdz!

Projekts ievietots portālā 21.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Alanam Šulcam

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Anitai Vallei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 445.08 €