Follow us Today has already donated 27,379.58 €

Palīdzība Marijai Bozovičai

Marijai no Daugavpils ir 7 gadi. Meitenīte piedzima ar nopietnu diagnozi - Spina bifida un viņai ir abu kājiņu daļēja parēze. Ņemot vērā meitenītes iedzimtās kaites un pārciestās operācijas, Marija ir ļoti daudz sasniegusi. Meitenīte ir dzīvespriecīga, ieturēta un nosvērta, ļoti patīk spēlēties ar saviem brāļiem un māsu. Marija ir trešais bērns ģimenē. Savā vecumā Marija ir ļoti gudra un attīstīta meitene un apmeklējot katru rehabilitāciju, ir gatava smagi strādāt un sasniegt jaunus mērķus. Marijai ļoti patīk mūzika, viņai ir laba ritma izjūta, patīk zīmēt, ļoti patīk dzīvnieki – suņi, kaķi un zirgi. Pateicoties uzcītībai, Marija apmeklē 1. klasīti Daugavpils Saskaņas pamatskolā, ikdienā apmeklē skolu ar lielu aizrautību.

Marijai speciālisti rekomendē regulāri apmeklēt rehabilitācijas nodarbības, gadam tas izmaksā 7680 eiro. Ģimenei tie ir lieli izdevumi, un jālūdz mūsu atbalsts.

Palīdzēsim čaklajai Marijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums jāpalīdz!

The Project is placed online on: 21.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For the Hopes of Little Hearts

Help in Emergency Situations

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 464 320.29 €