Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Marekam Stienim

Marekam no Cēsīm ir 18 gadi. Jaunietis ir ļoti smaidīgs un atvērts, lai arī ikdienā sadzīvo ar smagām veselības problēmām. Marekam ir nopietni kustību traucējumi un viņš dienas lielāko daļu pavada ratiņkrēslā, speciālajā sēdēšanas sistēmā. Puisim ir arī 5. pakāpes vājdzirdība, tādēļ viņš sazinās zīmju valodā. 

Jaunieša ikdiena ir ļoti piepildīta un saspringta, jo apmeklē skolu, bet vakarā dodas uz attīstošajām nodarbībām. Brīvajā laikā viņš aizraujas ar datorspēlēm un ralliju, puiša sapnis ir iesēsties un izbraukt ar īstu rallija mašīnu. Vasarās Mareks labprāt spēlē tenisu ar mammu, kā arī ar ģimeni apmeklē kultūras pasākumus. 

2021.gadā Marekam tika veikta muskuļu pagarināšanas operācija pēc Ulzibat metodes, kas ļoti uzlaboja jaunieša fizisko attīstību, taču ir ļoti svarīgi nostiprināt uzlabojumos ar intensīvās rehabilitācijas kursiem. Fiziskās nodarbības palīdz strādāt arī jaunieša smadzenēm un vieglāk uztvert jaunu informāciju. Šogad puisim nepieciešami divi intensīvās rehabilitācijas kursi renabilitācijas centrā POGA, kuri kopā izmaksā 3 600 eiro. Tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, jo mammai nav iespējams strādāt, tāpēc vecākiem nav iespējams apmaksāt visas nepieciešamās attīstošās nodarbības.

Palīdzēsim Marekam kopā!

The Project is placed online on: 04.03.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

Palīdzība Braienam Paškevičam

For Families with Disabled Children

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €