Seko mums Šodien saziedoti jau 2,066.00 €

Palīdzība Maijas Gorbunovas aprūpē

Maija ir 5 gadus veca meitenīte, ar vecākiem un 12 gadus veco māsu viņa dzīvo Limbažu novadā. Maijas audzināšana ģimenei prasa lielas rūpes, jo Maija ir bērniņš ar īpašam vajadzībām. Viņai ir autisms ar runas un valodas attīstības traucējumiem, stereotipām darbībām un histērijas lēkmēm.

Maija nerunā, baidās no visa jaunā un svešā, cilvēkiem veikalā vai uz ielas, velosipēdistiem, tāpēc ar viņu kopā nav iespējams pat doties uz veikalu. Maiju ikdienā aprūpē mamma, tētis ir tālbraucējs šoferis un mājās ir vien pāris  dienas nedēļā. Lai mamma paveiktu ikdienā nepieciešamās lietas un izietu ārpus mājas nepieciešams palīgs. Ģimenei nav vecmāmiņas, kas var palīdzēt, tādēļ jau kādu laiku ģimenei ir palīgs auklīte Iveta. Viņai kā pedagogam ir izdevies izveidot labu kontaktu ar Maiju. Ar auklīti kopā Maija apmeklē arī attīstošās nodarbības bērnu attīstības centrā. Tikmēr mamma var aiziet veikalu vai pavadīt laiku ar vecāko meitu.

Maijas mamma lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Maijas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 29.11.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Danilam Bespalovam

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzība Kristeram Spandegam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 168 509.21 €