Follow us Today has already donated 2,188.04 €

Palīdzība Maijas Gorbunovas aprūpē

Maija ir 5 gadus veca meitenīte, ar vecākiem un 12 gadus veco māsu viņa dzīvo Limbažu novadā. Maijas audzināšana ģimenei prasa lielas rūpes, jo Maija ir bērniņš ar īpašam vajadzībām. Viņai ir autisms ar runas un valodas attīstības traucējumiem, stereotipām darbībām un histērijas lēkmēm.

Maija nerunā, baidās no visa jaunā un svešā, cilvēkiem veikalā vai uz ielas, velosipēdistiem, tāpēc ar viņu kopā nav iespējams pat doties uz veikalu. Maiju ikdienā aprūpē mamma, tētis ir tālbraucējs šoferis un mājās ir vien pāris  dienas nedēļā. Lai mamma paveiktu ikdienā nepieciešamās lietas un izietu ārpus mājas nepieciešams palīgs. Ģimenei nav vecmāmiņas, kas var palīdzēt, tādēļ jau kādu laiku ģimenei ir palīgs auklīte Iveta. Viņai kā pedagogam ir izdevies izveidot labu kontaktu ar Maiju. Ar auklīti kopā Maija apmeklē arī attīstošās nodarbības bērnu attīstības centrā. Tikmēr mamma var aiziet veikalu vai pavadīt laiku ar vecāko meitu.

Maijas mamma lūdz palīdzību meitas aprūpē vismaz vienai dienai nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Maijas ģimenei!

The Project is placed online on: 29.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Annai Dumai

Draugu stipendija 2020

Bērna sargeņģelis

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 500.71 €