Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Madarai Auzānei

Mazajai Madariņai no Jēkabpils ir 5 gadiņi. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze autisms un valodas attīstības aizture. Katru dienu Madara dodas uz bērnudārzu, kur apmeklē speciālo grupiņu. Meitenīti aizrauj mūzikas nodarbības, kur viņa dungo līdzi visām dziesmām savā valodiņā. Vēl Madarai patīk likt puzles, spēlēties ar lellēm un celt no klučiem lielas pilis. Madariņa katru dienu ir gatava dalīties ar savu mīlestību un cieši apskaut katru līdzcilvēku.

Madariņas vienīgais apgādnieks ir tētis, jo mamma ir izvēlējusies meitas audzināšanā nepiedalīties vispār. Ļoti liels palīgs tētim ir vecmamma, kura savās iespēju robežās cenšas palīdzēt visiem iespējamajiem līdzekļiem. Šobrīd Madarai ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības un audiologopēda konsultācijas, lai attīstītu runu un spētu ar laiku iekļauties sabiedrībā. Meitenīte ar lielu prieku apmeklē izglītojošās nodarbības un pacietīgi apgūst jaunas prasmes. ABA terapijas nodarbībām un audiologopēdam gadam nepieciešami 7600 eiro un Madaras tētis lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā Madarai mācīties sarunāties un iekļauties sabiedrībā!

Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 07.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Keitai Vītiņai

Palīdzība Antonam Lastovskim

Ukrainas cilvēkiem!

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €