Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Palīdzība Madarai Auzānei

Mazajai Madariņai no Jēkabpils ir 5 gadiņi. Meitenītei ir uzstādīta diagnoze autisms un valodas attīstības aizture. Katru dienu Madara dodas uz bērnudārzu, kur apmeklē speciālo grupiņu. Meitenīti aizrauj mūzikas nodarbības, kur viņa dungo līdzi visām dziesmām savā valodiņā. Vēl Madarai patīk likt puzles, spēlēties ar lellēm un celt no klučiem lielas pilis. Madariņa katru dienu ir gatava dalīties ar savu mīlestību un cieši apskaut katru līdzcilvēku.

Madariņas vienīgais apgādnieks ir tētis, jo mamma ir izvēlējusies meitas audzināšanā nepiedalīties vispār. Ļoti liels palīgs tētim ir vecmamma, kura savās iespēju robežās cenšas palīdzēt visiem iespējamajiem līdzekļiem. Šobrīd Madarai ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības un audiologopēda konsultācijas, lai attīstītu runu un spētu ar laiku iekļauties sabiedrībā. Meitenīte ar lielu prieku apmeklē izglītojošās nodarbības un pacietīgi apgūst jaunas prasmes. ABA terapijas nodarbībām un audiologopēdam gadam nepieciešami 7600 eiro un Madaras tētis lūdz mūsu atbalstu. Palīdzēsim kopā Madarai mācīties sarunāties un iekļauties sabiedrībā!

Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 07.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Dominikam Kūlam

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Sofijai Sirmei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €