Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Mazajai Lindai ir 4 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. Meitenīte ir dzīvespriecīga, labsirdīga, draudzīga un aktīva. Viņas ikdiena nav iedomājam bez dejošanas un zīmēšanas, un mazulīte apmeklē bērnudārzu.

Lindas ikdiena atšķiras no viņas vienaudžiem, jo viņai ir konstatēta epilepsija un hemiparēze. Linda bija ļoti gaidīts bērns ģimenē, bet diemžēl grūtniecība bija sarežģīta un smaga. Mazā Lindiņa piedzima tālu no Latvijas - Kijevā ar ķeizargrieziena operāciju 37 grūtniecības nedēļā, ar samazinātu svaru un asinsizplūdumu galvā. Mazulīte nekavējoties tika ievietota reanimācijā un pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas. Ārsti konstatēja Lindai epilepsiju un hemiparēzi.

Linda ir ļoti izturīgs un pacietīgs bērns, jo jau 3 gadiņos izgājusi 10 intensīvas rehabilitācijas – regulāri apmeklē ergoterapeitu, manuālo terapiju, hipnoterapiju, masāžas, refleksa terapiju un osteopātu. Visi rehabilitācijas pasākumi ir devuši labus rezultātus, bet speciālisti ģimenei saka, ka rehabilitācija būs nepieciešamu Lindai visu dzīvi. Linda ir uz savām kājiņām, bet klibo ar kreiso kājiņu un viņai dēļ izteiktās spastikas pilnā apjomā nestrādā kreisā rociņa.

Lindai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, kas gadā izmaksā 5400 eiro, no kuriem 760 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2023. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4640 eiro. Lindas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo meitiņu audzina viena.

Palīdzēsim Lindai!

Projekts ievietots portālā 13.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Labas Ziņas*

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 848.35 €