Follow us Today has already donated 4,084.36 €

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Mazajai Lindai ir 4 gadi un meitenīte dzīvo Rīgā. Meitenīte ir dzīvespriecīga, labsirdīga, draudzīga un aktīva. Viņas ikdiena nav iedomājam bez dejošanas un zīmēšanas, un mazulīte apmeklē bērnudārzu.

Lindas ikdiena atšķiras no viņas vienaudžiem, jo viņai ir konstatēta epilepsija un hemiparēze. Linda bija ļoti gaidīts bērns ģimenē, bet diemžēl grūtniecība bija sarežģīta un smaga. Mazā Lindiņa piedzima tālu no Latvijas - Kijevā ar ķeizargrieziena operāciju 37 grūtniecības nedēļā, ar samazinātu svaru un asinsizplūdumu galvā. Mazulīte nekavējoties tika ievietota reanimācijā un pieslēgta pie mākslīgās plaušu ventilācijas. Ārsti konstatēja Lindai epilepsiju un hemiparēzi.

Linda ir ļoti izturīgs un pacietīgs bērns, jo jau 3 gadiņos izgājusi 10 intensīvas rehabilitācijas – regulāri apmeklē ergoterapeitu, manuālo terapiju, hipnoterapiju, masāžas, refleksa terapiju un osteopātu. Visi rehabilitācijas pasākumi ir devuši labus rezultātus, bet speciālisti ģimenei saka, ka rehabilitācija būs nepieciešamu Lindai visu dzīvi. Linda ir uz savām kājiņām, bet klibo ar kreiso kājiņu un viņai dēļ izteiktās spastikas pilnā apjomā nestrādā kreisā rociņa.

Lindai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija, kas gadā izmaksā 5400 eiro, no kuriem 760 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2023. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 4640 eiro. Lindas mamma lūdz mūsu atbalstu, jo meitiņu audzina viena.

Palīdzēsim Lindai!

The Project is placed online on: 13.01.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Medical Massage

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

For the Hopes of Little Hearts

Dental Treatment for People with Special Needs

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 738.35 €