Seko mums Šodien saziedoti jau 6,934.65 €

Palīdzība Linardam Liepiņam

Linardam no Alūksnes ir 4 gadi. Puisēnam ir bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu, stereotipu uzvedību un hiperkinētiskiem uzvedības traucējumiem. Puisēnam autisms ir ļoti smagā formā, ikdienā ir lielas grūtības ar pašaprūpes iemaņām. Linards pilnībā nerunā un ģimenei un apkārtējiem ir ļoti grūti ar viņu saprasties. Tas rada milzīgu stresu gan pašam puisēnam, gan viņa tuviniekiem. Linards nesen sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas ir milzīgs atbalsts gan pašam puisēnam, gan viņa ģimenei. Diemžēl, lai apmeklētu terapiju mammai jāmēro aptuveni 200 km turp un atpakaļ, un tas no dienas aizņem gandrīz 6 stundas. To visu dara Linarda mamma un viņai diemžēl nav iespējas ikdienā strādāt algotu darbu. Ģimenes uzturētājs ir tikai tētis, un, lai samaksātu par terapiju, ir nepieciešams mūsu visu atbalsts. Linardam ABA terapijas nodarbības ir nākušas tikai par labu, jo ir vērojamas pozitīvas izmaiņas - zēns sācis veidot acu kontaktu, atsaucas uz savu vārdu, parādījusies neliela komunikācija ar vienaudžiem. Linardam nepieciešamas ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā un audiologopēda nodarbības vienu reizi nedēļā, kopā gadam nepieciešami 7280 eiro, no kuriem 2051 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5229 eiro. 

Linarda ģimene lūdz mūsu palīdzību. Puisēna ģimene ir ļoti pateicīga jau par sniegto atbalstu un labajām domām no mums!

Palīdzēsim Linardam! Kopībā ir spēks!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markam Bindukam

Kara bēgļu atbalstam

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 853.49 €