Follow us Today has already donated 340.00 €

Palīdzība Linardam Liepiņam

Linardam no Alūksnes ir 4 gadi. Puisēnam ir bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu, stereotipu uzvedību un hiperkinētiskiem uzvedības traucējumiem. Puisēnam autisms ir ļoti smagā formā, ikdienā ir lielas grūtības ar pašaprūpes iemaņām. Linards pilnībā nerunā un ģimenei un apkārtējiem ir ļoti grūti ar viņu saprasties. Tas rada milzīgu stresu gan pašam puisēnam, gan viņa tuviniekiem. Linards nesen sāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas ir milzīgs atbalsts gan pašam puisēnam, gan viņa ģimenei. Diemžēl, lai apmeklētu terapiju mammai jāmēro aptuveni 200 km turp un atpakaļ, un tas no dienas aizņem gandrīz 6 stundas. To visu dara Linarda mamma un viņai diemžēl nav iespējas ikdienā strādāt algotu darbu. Ģimenes uzturētājs ir tikai tētis, un, lai samaksātu par terapiju, ir nepieciešams mūsu visu atbalsts. Linardam ABA terapijas nodarbības ir nākušas tikai par labu, jo ir vērojamas pozitīvas izmaiņas - zēns sācis veidot acu kontaktu, atsaucas uz savu vārdu, parādījusies neliela komunikācija ar vienaudžiem. Linardam nepieciešamas ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā un audiologopēda nodarbības vienu reizi nedēļā, kopā gadam nepieciešami 7280 eiro, no kuriem 2051 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 5229 eiro. 

Linarda ģimene lūdz mūsu palīdzību. Puisēna ģimene ir ļoti pateicīga jau par sniegto atbalstu un labajām domām no mums!

Palīdzēsim Linardam! Kopībā ir spēks!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help in Emergency Situations

For the victory of Ukraine!

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Indrai Brigitai Beļakai - Bernanei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €