Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Kirilam Žuželo

Kirilam no Jūrmalas ir 7 gadi un diagnoze bērnības autisms, smaga garīga atpalicība un runas aizture. Kirils nespēj sevi aprūpēt, un viņam katru dienu nepieciešams atbalsts no līdzcilvēkiem. Zēns ir ļoti emocionāls, mēdz būt dusmu lēkmes. Kirilam patīk sava ierasta lietu un dienas režīma kārtība. Kirils katru dienu dodas uz specializēto bērnudārzu, kur pavada dažas stundas. Pēc bērnudārza Kirils dažas reizes nedēļā apmeklē jāšanas nodarbības. Zēnam ļoti patīk burti un cipari, spēj atkārtot dažus vārdus, bet ar apkārtējiem izvairās komunicēt.

Kirila ikdiena ir regulāras ABA terapijas nodarbības, fizioterapija un nodarbības pie audiologopēda un ergoterapeita. Kirilam ir labi rezultāti regulāri apmeklējot ABA terapiju – uzlabojas pašaprūpes prasmes, vārdu krājums un komunikācijas prasmes. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt intensīvāk, lai sasniegtu labākus un noturīgākus rezultātus.

Kirila intensīvajām ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 10080 eiro, no kuriem 2459 eiro jau ir pieejami no 2023.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 7620.78 eiro.  Ģimenei tā ir milzīga summa un Kirila vecāki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Kirilam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Braienam Mednim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €