Follow us Today has already donated 4,180.00 €

Palīdzība Kirilam Žuželo

Kirilam no Jūrmalas ir 7 gadi un diagnoze bērnības autisms, smaga garīga atpalicība un runas aizture. Kirils nespēj sevi aprūpēt, un viņam katru dienu nepieciešams atbalsts no līdzcilvēkiem. Zēns ir ļoti emocionāls, mēdz būt dusmu lēkmes. Kirilam patīk sava ierasta lietu un dienas režīma kārtība. Kirils katru dienu dodas uz specializēto bērnudārzu, kur pavada dažas stundas. Pēc bērnudārza Kirils dažas reizes nedēļā apmeklē jāšanas nodarbības. Zēnam ļoti patīk burti un cipari, spēj atkārtot dažus vārdus, bet ar apkārtējiem izvairās komunicēt.

Kirila ikdiena ir regulāras ABA terapijas nodarbības, fizioterapija un nodarbības pie audiologopēda un ergoterapeita. Kirilam ir labi rezultāti regulāri apmeklējot ABA terapiju – uzlabojas pašaprūpes prasmes, vārdu krājums un komunikācijas prasmes. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt intensīvāk, lai sasniegtu labākus un noturīgākus rezultātus.

Kirila intensīvajām ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 10080 eiro, no kuriem 2459 eiro jau ir pieejami no 2023.gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 7620.78 eiro.  Ģimenei tā ir milzīga summa un Kirila vecāki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā Kirilam sasniegt jaunus mērķus un virsotnes!

The Project is placed online on: 02.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Families with Disabled Children

Before you fly, plant a tree!

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Light road for Donbas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 542.30 €