Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Karla ir 7 gadus veca dzīvespriecīga meitene. Diemžēl Karlai piedzimstot, ārsti diagnosticēja nepareizi veidotas smadzeņu struktūras, kas ir atstājušas sekas uz viņas spējām darboties neatkarīgi no līdzcilvēku atbalsta. Karlai ir ļoti biežas epilepsijas lēkmes, kas ir visu ģimenes locekļu ikdiena, rūpes un pārdzīvojums vienlaicīgi.

Karlai ļoti patīk lasīt grāmatas, spēlēties ar citiem bērniem, iespēju robežās palīdzēt vecākiem mājas darbos un iesaistīties jebkāda veida aktivitātēs, vai tās būtu terapijas nodarbības vai bērnu dārza apmeklējums.

Jau vairāk ka gadu Karlai ir atrasta brīnišķīga auklīte, kas kļuvusi par ģimenes locekli. Auklīti vairs nebiedē Karlas biežās epilepsijas lēkmes, tāpēc viņas iknedēļas klātbūtne ir milzīgs ieguldījums ģimenes atbalstīšanā. Līdz ar auklītes ienākšanu ģimenē, vecāki var nedaudz laika veltīt sev un Karlas brālim.

Ģimene nav trūcīga, tomēr regulārās terapijas, ārstu apmeklējumi un loģistika sastāda ievērojamu daļu ģimenes budžeta. Atrast brīvus līdzekļus auklītes algošanai ir sarežģīti, tāpēc vecāki lūdz mūsu atbalstu auklītes nodrošināšanā, kas palīdzētu mazajai Karlai pilnveidoties un ģimenei saliedēties. Kopā mēs varam palīdzēt! 

256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Projekts ievietots portālā 09.10.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Palīdzība Armanam Azizam

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €